wtorek, 17 stycznia 2017

Do końca marca br. produkty VADO w cenach niższych o 10%


Do końca marca br. produkty VADO
w cenach niższych o 10%


Z dniem 16 stycznia 2017 wprowadzamy nową promocję na wszystkie produkty z aktualnej oferty VADO. Do końca marca br. oferujemy produkty VADO w cenach o 10 procent niższych w stosunku do aktualnie obowiązującego cennika.
 
Aktualizacja oferty produktowej VADO


Z początkiem 2017 roku została zaktualizowana oferta produktowa VADO. Wycofana została cała seria SOHO, TONIC, akcesoria ATOM oraz wybrane pozycje produktowe z innych serii. Wszystkie zmiany można sprawdzić w zaktualizowanej wersji cennika. Ceny produktów nie uległy zmianie w stosunku do dotychczas obowiązującego cennika. Nową wersję można pobrać poniżej:  


Nowy korek umywalkowy i
systemy odpływowe wannowe


Dotychczasowe korki umywalkowe zostały zastąpione jednym, uniwersalnym korkiem z możliwością regulacji długości. Nowy korek można stosować do umywalek z przelewem oraz bez przelewu. Cena detaliczna to
149,00 zł z VAT. 


Dostępne są już nowe wersje zestawów odpływowych do wanien. Wersje bez napełniania dostępne są w cenie 255,00 zł z VAT, natomiast z napełnianiem w cenie: 419,00 zł (korek klik-klak) oraz 519,00 zł (korek automatyczny).  

Promocja na baterie Green Home Design
 
Od 16/1/17 do 31/3/17
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wykończonych naturalnym drewnem baterii firmy Green Home Design. Produkty tej marki można zobaczyć w naszym salonie sprzedaży przy ul. Inflanckiej 11 i nabyć w promocyjnej cenie z 20% rabatem. Oferta obowiązauje do odwołania.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz